Bosch Condens Yoğuşmalı Kombi

Bosch Condens Yoğuşmalı Kombi

Stok Kodu(Condens 2500)
İndirimli : 9,000.00 (KDV Dahil)
Marka : Bosch
Ürün Kodu : Condens 2500 -24 Kw
Kargoya Veriliş Süresi : 3 Gün
ADET :

 Yoğuşmalı Kombiler

Condens 2500 W

Condens 2500 W: Tüm beklentilerinizi eksiksiz karşılayacak özellikler bütünü

24 kW Isıtma ve 24 kW Sıcak Su Isıtma Kapasitesi

3 Yıl Garanti Süresi

Yüksek verimlilik, tasaruflu işletim (%93)

Avantajlar

Sıcak kullanım suyunda üç yıldızlı konfor

Condens 2500 W, anlık su ısıtıcısı ilkesini kullanarak suyu ısıtır ve son derece konforludur. Musluğu her açtığınızda, sabit sıcaklıkta sıcak suyunuz hemen kullanıma hazırlanır. 1:3 modülasyon aralığına sahiptir.

 

Yerden tasarruf sağlayan kompakt boyutlar

Condens 2500 W’ye evinizde uygun bir yer bulmak, sandığınızdan daha kolaydır. Modern, kompakt tasarımlı bu kombi, şık görünmesinin yanı sıra aynı zamanda az yer kaplar. Duvara yakın standart dikey hidrolik bağlantılara sahiptir. İlave bir montaj plakasına gerek yoktur.

 

Kolay kurulum ve montaj özelliği ile zaman ve maliyet tasarrufu

Condens 2500 W’nin kurulumu hızlı ve kolaydır. Ayrıca kombinin önemli bileşenlerinin tümüne ön taraftan erişilebildiği için servis ve bakım işlemlerinde hız ve kolaylık sağlar.

 

Uyumlu Oda Kumandaları

Condens 2500 W uyumlu oda termostatları: CR10, CR50, TR15, TRZ130, TR24RF, TR36RF, Easy ControlSessiz ve yeni nesil kullanıcı dostu arayüzü ile kolay kullanım

Bosch Yoğuşmalı kombi, En uygun Bosch Kombi, Spot Bosch Kombi,ucuz Yoğuşmalı kombi , Airfel kombi, Spor Kombi, Spor Airfel Kombi,Eca kombi, En uygun Eca kombi, Spot Eca kombi , eca yoğuşmalı kombi